Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Czym różni się Hitboxes od Hitzones?


IsoreS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przecież i w jednym, i w ddrugim jest to samo. Pokazane gdzie strzelac aby czołg sie podpalil itp.

beznazwy1hud.png



Bo IsoreS jest tylko jeden!


Opublikowano

Roznica jest nazwy i tyle..

Widzę znawca... Rożnica jest podstawowa ^^

 

Hitbox to prześwitujący model czołgu w 3D, w którym widzisz dokładnie położenie wszystkich modułów.

Hitzones to strefy na oryginalnym modelu czołgu, zaznaczone kolorem i oznaczające (mniej więcej) moduły.

 

Teraz spytasz. To i to pokazuje moduły ? Nadal to samo !

No i właśnie. Box, to pudełko, czyli w tym znaczeniu model czołgu wgrany na nowo. Zmienianie modeli czołgów jest zakazane !

MPCforum to strefa, czyli naniesione na oryginalny model czołgu kolor.

Oto przykłady:

Hitbox: http://playernotes.pl/wp-content/uploads/2013/05/IM-HB1.jpg

Hitzones: http://playernotes.pl/wp-content/uploads/2012/12/lemon_hz12.jpg

 

Mam nadzieję, że wyjaśniłem :)

Opublikowano

hitboxes bo 3d model czolgu ktory na innych serwerach jest zakazany a hit zones to pomalowane czesci modulow na modelu czolgu

30126291200233959386.png


 


"Nie znasz się to wypier*alaj" -Kubon 2k16


Axetiv0 - Jedyny Buk Jhina

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...